Kompletní nabídka Zanzibar

Kompletní nabídka letovisek Kiwengwa * Kizimkazi * Nungwi * Pingwe * Uroa * Zanzibar town

Naše tipy

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely * Safari

Německé cestovní kanceláře

Zanzibar - německé cestovní kanceláře

Zanzibar je souhrnný název pro více než 20 ostrovů při východoafrickém pobřeží Tanzánie. Metropoli ostrova tvoří proslulé kamenné město, jehož křivolaké uličky jsou nyní pod ochranou UNESCO, staré mešity, arabské paláce, tržiště. Dvě stě let tu kvetl obchod s otroky na největším otrokářském tržišti světa. Dodnes převažuje muslimská populace, která se mísí se zdejší africkou kulturou obohacenou o indické prvky. Největší ostrovy Zanzibaru jsou: jižní ostrov Unguja a severní ostrov Pemba. Nejvyšším vrcholem ostrova je Masingini, který má výšku 120m n.m.

Zanzibar - dovolená

Dovolená na Zanzibaru je možnost kombinace pobytu na překrásných plážích s výlety ať již za šnorchlováním k bohatým korálovým útesům, na okolní exotické ostrovy, na safari na blízké africké pevnině, nebo přes moře, do některého z Tanzanijských parků.

Zanzibar - dovolená s dětmi

K zajímavostem na severním pobřeží patří maják a želví akvárium. Místo je z hlediska koupání považováno za jedno z nejkrásnějších na celém ostrově. Proslulá je zdejší průzračná laguna, v níž žijí korálové rybky a mořské želvy. Dovolená s dětmi je i o koupání a slunění, potápění, šnorchlování, cyklistice, plážových a vodních sportech, windsurfingu, tenisu.

Zanzibar - ubytování a strava

Ubytováni můžete být přímo v centru, na klidném místě, v luxusním resortu, hotelu v tradičním masajském stylu, hotelovém komplexu, bungalovu. Vždy se špičkovým servisem. Základem zdejší kuchyně je maso – skopové, hovězí nebo kozí, plody moře a ryby, zelenina, ovoce. Káva, čaj, pivo, koktejly, výborné džusy z čerstvě vylisovaného exotického ovoce.

Zanzibar - zájezdy se slevou

Rozhodujte se rychle, šetřete peníze, čas a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

<

Dovolená 2024 - Zanzibar Dovolená 2024 - Zanzibar Dovolená 2024 - Zanzibar Dovolená 2024 - Zanzibar Dovolená 2024 - Zanzibar Dovolená 2024 - Zanzibar Dovolená 2024 - Zanzibar Dovolená 2024 - Zanzibar