Kompletní nabídka Dominikánská republika

Kompletní nabídka letovisek Bávaro * Bayahibe * Boca Chica * Juan Dolio * La Romana * Puerto Plata * Punta Cana

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Hotely s aquaparkem * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Dominikánská republika - německé cestovní kanceláře

Puerto Plata & Samana - německé CK * Punta Cana - německé CK * Santo Domingo - německé CK

Tento ráj na zemi objevil roku 1492 Kryštof Kolombus. Zaujímá dvě třetiny ostrova Hispaniola. Je proslulá palmovými háji, horskými pohořími, tropickými pralesy, fantastickými korálovými ostrůvky, křišťálovým mořem a bílými plážemi.

Dominikánská republika - dovolená

Hlavním městem je Santo Domingo. Naleznete zde původní městské opevnění, koloniální jádro starého města, rozsáhlou botanickou zahradu či "Los Tres Ojos", přes 15 metrů vysokou krápníkovou jeskyni, dům Kryštofa Kolumba.

Dominikánská republika - dovolená s dětmi

Je pro Vás připraven velký výběr sportovních aktivit vč. programů pro děti. Většina hotelů nabízí nemotorizované vodní sporty, k dispozici bývají kajaky, šlapadla, windsurfing, menší katamarány a plachetničky, tenis, plážový volejbal či půjčovna kol. V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů.

Dominikánská republika - ubytování a strava

Ubytování je možné od nejšpičkovějších hotelů s veškerým komfortem po levné rodinné penziony, pro baťůřkáře – ubytovny. Co se týče zdejší stravy. Pochopitelně kuchaři využívají hojnosti moře připravované na různé způsoby. V hotelech je servírována především mezinárodní kuchyně. Nejoblíbenějším nápojem obyvatel této karibské země je jednoznačně rum. Pokud zavítáte na tento karibský ostrov nenechte si ujít tyto speciality: Bizcocho - koláč z rýže, Chivo - jehněčí maso zvolna pečené s cibulí nebo Pescado de Coco - ryba s kokosem.

Dominikánská republika - zájezdy se slevou

Rozhodli jste se strávit svoji dovolenou v Dominikánské republice? Neváhejte a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zarezervujeme místo, které jste si vybrali a zároveň vyhledáme patřičnou slevu. First a Last minut a další – jsou-li v nabídce.

Dovolená 2024 - Dominikánská republika Dovolená 2024 - Dominikánská republika Dovolená 2024 - Dominikánská republika Dovolená 2024 - Dominikánská republika Dovolená 2024 - Dominikánská republika Dovolená 2024 - Dominikánská republika Dovolená 2024 - Dominikánská republika Dovolená 2024 - Dominikánská republika