Kompletní nabídka Portugalsko * Portugalsko poznávací

Algarve * Azorské ostrovy * Lisboa e Vale do Tejo

Madeira

Canico * Funchal * Porto Santo

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Portugalsko - německé cestovní kanceláře

Azorské ostrovy - německé CK * Estoril - německé CK * Faro / Algarve - německé CK

Lisabon - německé CK * Madeira - německé CK * Porto - německé CK

Portugalsko lze rozdělit na sedm provincií. Severní, Střední, a Jižní Portugalsko, ostrov Madeira a Azory. Algarve je nejjižnější provincií Portugalska a díky turistickému ruchu je nejznámější oblastí. Podnebí i krajina Algarve, chráněná ze severu pohořím, se značně liší od ostatních částí Portugalska díky úžasnému pobřeží a mírnému klimatu, které po celý rok ovlivňují teplé mořské a vzdušné proudy z nedaleké severní Afriky,

Portugalsko - dovolená

Algarve - zlatavé písečné pláže a dramaticky utvářená skaliska, se táhnou téměř po celém jeho pobřeží. Vzhledem k velice příjemnému klimatu, kdy teplota teploměru neklesá nikdy pod 15°C, využívají turisté toto místo po celý rok. Vzhledem k tomu, že pobřeží je velice rozmanité, doporučujeme klientům zapůjčit si automobil a vydat se objevovat překrásné pláže a romantické zálivy. Večer můžete strávit v příjemné rybářské restauraci, kterých je zde bezpočet, a pochutnat si na portugalských rybích specialitách. Rekreace na Algarve je vhodná pro všechny bez rozdílu.

Portugalsko - dovolená s dětmi

Na své si přijdou milovníci přírody, horské turistiky, vodních sportů, ale i gastronomie. Zklamáni nebudou ani vášniví tenisté či golfisté. Doslova rájem je celé pobřeží pro rybáře. Velice oblíbený a atraktivní je lov žraloků. Snad v každém koutě Portugalska se najdou starobylé historické památky.

Portugalsko - ubytování a strava

Velké hotely, malé rodinné hotely, soukromé domy, apartmány, chaty – to vše Vám nabízí Portugalsko. A zdejší gastronomie? Typická portugalská kuchyně – hodně zeleniny, maso, rýže, brambory, grilovaná masa, těstoviny a lahodná vína.

Portugalsko - zájezdy se slevou

Neotálejte a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Portugalsko Dovolená 2024 - Portugalsko Dovolená 2024 - Portugalsko Dovolená 2024 - Portugalsko Dovolená 2024 - Portugalsko Dovolená 2024 - Portugalsko Dovolená 2024 - Portugalsko Dovolená 2024 - Portugalsko