Duas Torres

178 last minute termínů
od 8 190 Kč

Duas Torres

Snídaně, Polopenze

Letecky

Suite hotel Jardins d´Ajuda

363 last minute termínů
od 8 190 Kč

Suite hotel Jardins d´Ajuda

3 druhy stravy

Letecky

Calamar

147 last minute termínů
od 10 790 Kč

Calamar

3 druhy stravy

Letecky

Pestana Ocean Bay

35 last minute termínů
od 10 890 Kč

All inclusive

Letecky

Orca Praia

22 last minute termínů
od 11 590 Kč

Orca Praia

Snídaně, Polopenze

Letecky

Royal Orchid

274 last minute termínů
od 13 590 Kč

Royal Orchid

3 druhy stravy

Letecky

Kompletní nabídka Portugalsko * Portugalsko poznávací

Algarve * Azorské ostrovy * Lisboa e Vale do Tejo

Madeira

Canico * Funchal * Porto Santo

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Portugalsko - německé cestovní kanceláře

Azorské ostrovy - německé CK * Estoril - německé CK * Faro / Algarve - německé CK

Lisabon - německé CK * Madeira - německé CK * Porto - německé CK

Portugalsko lze rozdělit na sedm provincií. Severní, Střední, a Jižní Portugalsko, ostrov Madeira a Azory. Algarve je nejjižnější provincií Portugalska a díky turistickému ruchu je nejznámější oblastí. Podnebí i krajina Algarve, chráněná ze severu pohořím, se značně liší od ostatních částí Portugalska díky úžasnému pobřeží a mírnému klimatu, které po celý rok ovlivňují teplé mořské a vzdušné proudy z nedaleké severní Afriky,

Portugalsko - dovolená

Algarve - zlatavé písečné pláže a dramaticky utvářená skaliska, se táhnou téměř po celém jeho pobřeží. Vzhledem k velice příjemnému klimatu, kdy teplota teploměru neklesá nikdy pod 15°C, využívají turisté toto místo po celý rok. Vzhledem k tomu, že pobřeží je velice rozmanité, doporučujeme klientům zapůjčit si automobil a vydat se objevovat překrásné pláže a romantické zálivy. Večer můžete strávit v příjemné rybářské restauraci, kterých je zde bezpočet, a pochutnat si na portugalských rybích specialitách. Rekreace na Algarve je vhodná pro všechny bez rozdílu.

Portugalsko - dovolená s dětmi

Na své si přijdou milovníci přírody, horské turistiky, vodních sportů, ale i gastronomie. Zklamáni nebudou ani vášniví tenisté či golfisté. Doslova rájem je celé pobřeží pro rybáře. Velice oblíbený a atraktivní je lov žraloků. Snad v každém koutě Portugalska se najdou starobylé historické památky.

Portugalsko - ubytování a strava

Velké hotely, malé rodinné hotely, soukromé domy, apartmány, chaty – to vše Vám nabízí Portugalsko. A zdejší gastronomie? Typická portugalská kuchyně – hodně zeleniny, maso, rýže, brambory, grilovaná masa, těstoviny a lahodná vína.

Portugalsko - zájezdy se slevou

Neotálejte a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.