Kompletní nabídka Senegal

Senegal

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Senegal byl nazýván Paříží západní Afriky. V 15. století toto území objevili Portugalci a založili zde první obchodní osady.Na pobřeží leží hl.město Dakar, krásné pláže, Národní parky s množstvím vodního ptactva. Zajímavá etnika dodnes žije podle staletých tradic. Země je významná těžbou fosfátů. Nejvyšší místo Senegalu 638 m n.m.

Senegal - dovolená

Hl.město nabízí zajímavé kulturní památky, divadla, muzea umělecké výstavy. Na plážích Dakaru si lze užít vodní sporty (surfování, kitesurfing, plachtění, jízdu na kanoi, tenis, golf).

Senegal - dovolená s dětmi

Užívejte si přítomnost svých dětí, hrajte si s nimi, povídejte, koupejte se a plavte. S těmi malými stavte z písku hrady, s těmi většími se vydejte na nějaký výlet. Nudit se určitě nebudete.

Senegal - ubytování a strava

Ubytování najdete v hotelech od levných po luxusní, nebo i v soukromí. Záleží na Vaší peněžence. Kuchyně se skládá z afrických, francouzských a porugalských vlivů – ryby, kuřecí a hovězí maso, mořské plody, ovoce a zelenina. Na zapití ovocné džusy, palmové víno.

Senegal - zájezdy se slevou

Rozhodli jste se strávit svoji dovolenou v Senegalu? Navštivte nás, nebo zavolejte. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a zároveň vyhledáme tu nejvýhodnější slevu – first a last minut, pro rodiny s dětmi nebo pro důchodce.

Dovolená 2024 - Senegal Dovolená 2024 - Senegal Dovolená 2024 - Senegal Dovolená 2024 - Senegal Dovolená 2024 - Senegal Dovolená 2024 - Senegal Dovolená 2024 - Senegal Dovolená 2024 - Senegal