Kompletní nabídka Albánie * Albánie - poznávací zájezdy

Kompletní nabídka letovisek Dhërmi * Drač * Golem * Saranda * Vlora

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Albánie - německé CK

Albánii dnes znovu objevují turisté toužící po dobrodružství. Je to ideální destinace pro milovníky historie a divokých hor a také pro ty, kteří se rádi sezamují s místními lidmi. Albánie je zemí hor, které protínají hluboká údolí, řada divokých řek a krásné naňony vytvořené těmito řekami, které směřují do Jaderského a Jónského moře. Hlavní město je Tirana.

Albánie - dovolená

Nejpopulárnější destinace v Albánii je Saranda s dlouhými plážemi, bílým pískem a tyrkysovou vodou. Nezůstávejte v hotelu a podnikněte také výlet za památkami. Na každém kroku Vás čekají stavby a kostelíky.

Albánie - dovolená s dětmi

Kam s dětmi na dovolenou? Tam, kde se nebudou nudit ani minutu. Dají se najít hotely a penziony v lokalitách, kde se to zábavou jen hemží. Užívejte si s nimi všechen volný čas a vydejte se s nimi také na nějaký výlet.

Albánie - ubytování a strava

Na Albánském pobřeží naleznete spoustu kvalitních hotelů a rodinných penzionů. Co se týče stravy: typickou specialitou je Ferges – paprikovo smetanová omáčka a dušenými vnitřnostmi a masem velice silné chuti a vůně, salát a bílý chléb. K pití objednáte pivo nebo limonádu místní i zahraniční značky.

Albánie - zájezdy se slevou

Pojedete svoji dovolenou strávit do Albánie? Navštivte nás, velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a zároveň vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.

Dovolená 2024 - Albánie Dovolená 2024 - Albánie Dovolená 2024 - Albánie Dovolená 2024 - Albánie Dovolená 2024 - Albánie Dovolená 2024 - Albánie Dovolená 2024 - Albánie Dovolená 2024 - Albánie