Kompletní nabídka Tunis * Tunisko poznávací

Kompletní nabídka letovisek Borj Cedria * Djerba * Gammarth * Hammamet * Hammamet - Yasmine * Mahdia Monastir * Nabeul * Port El Kentaoui * Skanes * Sousse * Tabarka * Zarzis

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Hotely s aquaparkem * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Tunisko - německé cestovní kanceláře

Djerba - německé CK * Hammamet - německé CK * Monastir - německé CK

Severní Tunisko - německé CK * Zarzis - německé CK

Tunisko leží v subtropickém pásmu. Naleznete zde historické památky z dob římských, křesťanských a islámských i moderní arabskou architekturu. Hlavní město Tunis je nejlidnatějším a nejrušnějším městem Tuniska.

Tunisko - dovolená

Tunisko patří mezi turisticky velmi atraktivní místa. Koupejte se, sluňte se na krásných plážích a zároveň využijte bohaté nabídky fakultativních výletů, během kterých se dozvíte mnoho o naprosto odlišné kultuře – Kartágo, Sidi Bou Said, koloseum El Jem, posvátné město Kairouan, Sousse, pohoří Atlas a další.

Tunisko - dovolená s dětmi

Dobrodružnou povahu uspokojí jízda džípem do oblasti písčitých přesypů, nebo projížďka na hřbetě velblouda. Množství plážových aktivit – wundsurfing, plachtění, golf, kajak, lety padákem, který budete sami ovládat (připoutáni silným lanem ke člunu na moři). Jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Tuniska je ostrov Djerba. Nejvyšší bod na Djerbě je 50 m n.m. Na Djerbě je veliká farma s obrovským množstvím krokodýlů. V rámci výletu budete svědkem jejich krmení.

Tunisko - ubytování a strava

Ubytování je vskutku různorodé. Nabízí se velké rekreační komplexy, luxusní hotely, komplexy vystavěné v typickém tuniském stylu, menší hotely v klidu, na rušném místě, bungalovy. Na přípravu pokrmů dnešního Tuniska zanechala výrazný vliv francouzská a turecká kuchyně. Strava se skládá z množství zeleniny, oliv, ryb, kuřecího, hovězího či jehněčího masa, ryb a kořeněných přísad. Velký výběrí sladkých zákusků. K pití, džusy, čaj, káva, velmi dobrá vína a míchané nápoje.

Tunisko - zájezdy se slevou

Slev je mnoho. First minut, last minut, slevy pro děti, pro důchodce, pro skupiny, pro novomanžele. Neváhejte a navštivte nás. Rádi a ochotně pro Vás vyhledáme dovolenou s tou nejvýhodnější slevou.

Dovolená 2024 - Tunisko Dovolená 2024 - Tunisko Dovolená 2024 - Tunisko Dovolená 2024 - Tunisko Dovolená 2024 - Tunisko Dovolená 2024 - Tunisko Dovolená 2024 - Tunisko Dovolená 2024 - Tunisko