Kompletní nabídka Seychely

Ostrov Desroches * Ostrov La Digue * Ostrov Mahé * Ostrov Praslin

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Seychely - německé cestovní kanceláře

Seychely – tropický ráj se skládá z mnoha ostrůvků, které Vám nabízí panenskou přírodu, průzračnou modrozelenou vodu a písek bílý jako sníh. Seychely leží východně od Afriky a severně od Madagaskaru. Nejznámější ostrovy jsou Mahé, Praslin a La Digue. Vaše představy o tomto ráji se nikdy nevyrovnají kráse, kterou spatříte až si přijedete užít klid a pohodu na Seychelách!

Seychely - dovolená

Seychely nabízí spoustu možností, od poklidného relaxu u hotelového bazénu, k plážování, potápění a nebo prozkoumávání zajímavostí na jednotlivých ostrovech. Korálové útesy nabízí vynikající podmínky pro potápění a pozorování podmořského světa. Poznáte zde pravý ráj a získáte vzpomínky a zážitky, na které nikdy nezapomenete. Každý hotel zprostředkuje pronájem automobilu či motocyklu. Jezdí se vlevo. Na Mahé doporučujeme půjčit si auto, na Praslinu je nejlepší využít zdejší autobusy a na La Digue si každý půjčí kolo.

Seychely - dovolená s dětmi

Samozřejmě, že si budete s dětmi užívat, povídat, hrát si a plavat. Pro ty větší jsou zde široké možnosti sportování (tenis, squash, fitness) a vodní sporty (lodičky, kánoe, šlapadla, winsurfing, plachtění, šnorchlování). Každý hotel zprostředkuje pronájem automobilu či motocyklu.

Seychely - ubytování a strava

Příjemné ubytování nabízejí menší hotýlky, nebo rodinné penziony, levné ubytování je v bungalovech, kde lze využít ubytování jak se stravou, tak bez ní. Kempování není na Seychelách povoleno. V lepších hotelech je velký výběr ze světové kuchyně. Převažuje středomořská strava. Hlavní složku zdejších pokrmů tvoří především plody moře, ryby a ovoce. Výborné jsou čerstvě lisované ovocné šťávy i zdejší čaj. Alkoholické nápoje jsou na veřejnosti zakázané pít.

Seychely - zájezdy se slevou

Dobře se rozmyslete a pak nás navštivte. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování dle Vašich představ a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu. Pro mladé páry, novomanžele, rodiny s dětmi, skupiny, seniory atd...Také First a Last minut.

Dovolená 2024 - Seychely Dovolená 2024 - Seychely Dovolená 2024 - Seychely Dovolená 2024 - Seychely Dovolená 2024 - Seychely Dovolená 2024 - Seychely Dovolená 2024 - Seychely Dovolená 2024 - Seychely