Kompletní nabídka Bali * Bali poznávací zájezdy

Benoa * Kuta * Kuta Seminyak * Nusa Dua * Sanur * Tanah Lot * Ubud

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Bali - německé cestovní kanceláře

Bali nabízí svým návštěvníkům přírodní i historické bohatství. Poznejte rozmanitost ostrova Bali. Mount Agung 3.142m je nejposvátnější a nejvyšší sopka, která naposledy vybuchla v roce 1963. Ostrov je vyjimečný svou výraznou kulturou, jednotným životním stylem a hinduismem. Bali ve Vás zanechá krásné vzpomínky na zelený ostrov s nádhernou přírodou, kulturou a místními lidmi.

Bali - dovolená

Dopřejte si odpočinek na pláži. Na jihu vyzkoušejte klidné pláže v kontrastu s divokými vlnami vhodnými pro surfaře. Na sever ostrova se vydejte za černými lávovými plážemi a neopomeňte si ráno přivstat na pozorování delfínů a nevynechte možnost výletů. Ke svým výletům si můžete vypůjčit kolo, motocykl, či auto.

Bali - dovolená s dětmi

Užívejte si dovolenou s dětmi, povídejte si s nimi, hrajte si s nimi a vydejte se také na nějaký výlet, na který budete Vy i oni vzpomínat celý život. Nevynechte chrámy, kráterová jezera, rýžová pole a vesničky proslulé svými řemesly. Báječná je jízda severním pobřežím k návštěvě posvátných horkých pramenů v Banjaru, které jsou umístěny v bazénech uprostřed džungle v upravené tropické zahradě. Bali nabízí i řadu sportovního vyžití. Potápění a šnorchlování. Zdejší podmořský svět je opravdu fascinující a stojí za to jej spatřit na vlastní oči. Bali je také vyhlášenou golfovou destinací.

Bali - ubytování a strava

Jak budete ubytování, záleží jen na Vašem výběru. Můžete vybírat mezi luxusním hotelem, rodinnou vilkou nebo levným hotýlkem. Základem všech pokrmů je rýže, zelenina, vejce, různé druhy koření a malé porce masa, převážně skopového a kuřecího. Oblíbené jsou i mořské plody. Vyhlášené jsou i sladké pochoutky – flambovaný banán, pudink z černé nebo bílé rýže s kokosovým mlékem a palačinky. Typický alkolický nápoj je Arak (palmová nebo rýžová pálenka), nebo Brem (rýžové víno).

Bali - zájezdy se slevou

Míříte o dovolené na zvláštní neobvyklé místo? Výborně, vybrali jste si ostrov Bali v Indonésii. Neztrácejte čas a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování v místě, které jste si vybrali a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu. Slevu pro rodiny s dětmi, pro novomanžele, seniory atd. Také First a Last minut.

Dovolená 2024 - Bali Dovolená 2024 - Bali Dovolená 2024 - Bali Dovolená 2024 - Bali Dovolená 2024 - Bali Dovolená 2024 - Bali Dovolená 2024 - Bali Dovolená 2024 - Bali