Kompletní nabídka Emiráty * Emiráty poznávací zájezdy

Kompletní nabídka letovisek Abu Dhabi * Ajman * Dubaj * Fujairah * Ras Al Khaimah * Sharjah * Umm Al Quwain

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Hotely s aquaparkem * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Emiráty - německé cestovní kanceláře

Abu Dhabi - německé CK * Ajman - německé CK * Al Ain - německé CK

Dubaj - německé CK * Fujairah - německé CK * Ras Al-Khaimah - německé CK

Sharjah / Khorfakkan - německé CK * Umm Al Quwain - německé CK

Spojené arabské emiráty jsou federací sedmi emirátů na jižním pobřeží Perského zálivu, které bylo založeno v roce 1971. Najdete zde pohoří, krásné pláže, rozlehlé pouště s oázami, beduínské trhy a luxusní obchody. Ještě před několika desítkami let zde zde bylo pár rybářských vesniček, nyní patří SAE k nejbohatším a nejmodernějším států světa.

Emiráty - dovolená

Pouštní stát nabízí ideální podmínky pro celoroční koupání a odpočinek na krásných plážích, teplé tyrkysové moře a subtropické klima. Dubaj se skládá ze 2 částí – z moderní obchodní části s mrakodrapy a ze staré části, kde jsou starobylé mešity a trhy. Nenechte si ujít procházku po této části, prožijete dovolenou v zemi plnou kontrastů, na kterou se nezapomíná.

Emiráty - dovolená s dětmi

Teplé tyrkysové moře je vhodné ke šnorchlování a provozování vodních sportů. Během svého pobytu v emirátech si rozhodně nenechte ujít nezapomenutelný výlet do pouště, nebo lodní výlet Musandam. Jsou zde k výběru další fakultativní výlety, které stojí za to.

Emiráty - ubytování a strava

Ubytování ve velkých hotelových luxusních komplexech, i v menších hotelech, vždy velmi dobře vybavených. Děti zde najdou bazény, skluzavky, minikluby. Ti větší a velcí dostatek sportovního vyžití, wellness, fitness, vodní sporty. Místní kuchyně nabízí množství pokrmů. Maso kuřecí, jehněčí, hovězí a ryby, zeleninu, fíky, datle, granátová jablka, citrusy. Na zapití kávu, čaj, čerstvé šťávy z ovoce.

Emiráty - zájezdy se slevou

Rozhodněte se rychle. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Emiráty Dovolená 2024 - Emiráty Dovolená 2024 - Emiráty Dovolená 2024 - Emiráty Dovolená 2024 - Emiráty Dovolená 2024 - Emiráty Dovolená 2024 - Emiráty Dovolená 2024 - Emiráty