Flamingo Beach hotel

1128 termínů
od 10 569 Kč

Flamingo Beach hotel

4 druhy stravy

Letecky

Sempati

762 termínů
od 10 990 Kč

Sempati

Snídaně, Polopenze

Letecky

Amorgos Boutique

529 termínů
od 11 859 Kč

Amorgos Boutique

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Evabelle Napa

993 termínů
od 12 339 Kč

Evabelle Napa

3 druhy stravy

Letecky

Navarria

1880 termínů
od 12 409 Kč

Navarria

4 druhy stravy

Letecky

Panthea Holiday Village Water Park

734 termínů
od 13 449 Kč

Panthea Holiday Village Water Park

Polopenze, All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Kypr * Kypr poznávací

Severní Kypr

Bafra * Famagusta * Kyrenia

Jižní Kypr

Ayia Napa * Coral Bay * Larnaca * Limassol * Protaras * Paphos

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Hotely s aquaparkem * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Jižní Kypr - německé cestovní kanceláře * Severní Kypr - německé cestovní kanceláře

Kypr je známý jako ostrov Afrodity - bohyně lásky a krásy, která se zde dle pověsti zrodila z mořské pěny. Ostrov byl dlouho křižovatkou mezi Evropou, Asií a Afrikou. Najdete zde stopy jednotlivých civilizací a prehistorická sídliště. Kypr je nyní rozdělen na dvě části: Kyperskou republiku a Tureckou republiku severního Kypru. Kypr má jedno z nejzdravějších klimat v Evropě. Podnebí je na Kypru stálé, teploty se pohybují v průměru okolo 22 °C.

Kypr - dovolená

Výhodné jsou t.zv.Velké okruhy. Uvidíte spoustu zajímavých míst. Malá vzdálenost od pevniny umožňuje spojit výhodně pobyt na Kypru s výlety do Egypta nebo na ostrov Rhodos. Stačí si vybrat některý z nabízených fakultativních výletů, které nabízejí jednotlivá letoviska. Kypr má jedno z nejzdravějších klimat v Evropě.

Kypr - dovolená s dětmi

Malí i velcí uvítají návštěvu aquaparku, nebo ráj vodních skluzavek či vodní park. Je zde možnost provozovat všechny druhy vodních sportů (surf, lyžování, šlapadla), ale také golf, jsou tu vynikající terény pro horolezectví, pěší túry i cykloturistiku, tenis, půjčovny kol, jezdectví. V poslední době je celosvětově velmi oblíbená agroturistika, potápění, šnorchlování.

Kypr - ubytování a strava

Ubytování lze mít v levném penzionu, apartmánu, hotelu, hostelu, kempu, na farmě, v rekreačním domě. Nesmíme opomenout ani výtečnou kyperskou kuchyni, v níž se mísí řecké a orientální prvky. Je tu široká škála kuchyní, od těch hotelových, které tíhnout k podávání mezinárodních jídel, až k různě specializovaným restauracím po celém ostrově. Takže zde najdete speciality jako souvlaki, tzatziki, gyros, kleftiko, řecký salát, musaka, pastitsio, stifado, kalamáry, chobotnice, mušle, ryby a jiné mořské živočichy. Na závěr víno, káva, Metaxa, Ouzo, brandy.

Kypr - zájezdy se slevou

Rozhodněte se rychle. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Kypr
Dovolená 2024 - Kypr
Dovolená 2024 - Kypr
Dovolená 2024 - Kypr
Dovolená 2024 - Kypr
Dovolená 2024 - Kypr
Dovolená 2024 - Kypr
Dovolená 2024 - Kypr