Kompletní nabídka Thajsko * Thajsko - poznávací zájezdy

Kompletní nabídka letovisek Bangkok * Hua Hin * Koh Chang * Koh Kood * Koh Lanta * Koh Maak * Koh Phangan * Koh Samet * Koh Samui * Koh Tao * Krabi * Pattaya * Phi Phi * Phuket

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Thajsko - německé cestovní kanceláře

Bangkok - německé CK * Hua Hin, Cha Am, River Kwai - německé CK * Chiang Mai, Chiang Rai, Sukhothai - německé CK

Khao Lak a okolí - německé CK * Koh Chang, Koh Phangan - německé CK * Koh Pee Pee, Koh Lanta - německé CK

Koh Samui - německé CK * Pattaya, Jomtien - německé CK * Krabi a okolí - německé CK * Phuket - německé CK

Thajsko – bývalý Siam – země tropického podnebí – návštěva je vhodná téměř kdykoliv. Na severu jsou výběžky Šanských pohoří s nejvyšším vrcholem Thajska – horou Doi Inthanon, ze západu se k jihu táhnou pískovcová pohoří tvořící stolové hory.

Thajsko - dovolená

Hlavním městem je Bangkok – přezdívá se mu město andělů --místo plné kontrastů, kde se střídají moderní budovy s těmi historickými. Nádherné písčité pláže jsou i přes mnoho návštěvníků klidné. Mezi nejkrásnější místa v jižním Thajsku patří Phi Phi, Krabi, Koh Samui a spousta dalších míst.

Thajsko - dovolená s dětmi

Thajsko je velice rozličné a nabízí spoustu atrakcí. Jako je kabaretní show v Pattaya, kanály v Bangkoku, trekking v Chiang Mai, sloní trek na Koh Samui, jízdu kajakem na ostrově Koh Chang, pozorování divokých zvířat v národním parku Khao Yai a mnoho dalšího. Mezi oblíbené aktivity patří jízda na slonech, koních, výlet balónem, bungee jumping, golf, horská turistika a veškeré vodní a plážové sporty.

Thajsko - ubytování a strava

Luxusní hotely, butikové resorty, hotely v thajském stylu, bungalovy, pavilony, junior suity – výběr možný dle vašeho přání. Strava - mnoho nudlí, tropické ovoce a zelenina, mořské plody. Rozmanitá kuchyně, pro kterou je charakteristické nepřeberné množství rozličného koření. Jídlo je velmi chutné, pikantní a pro nás poněkud exotické. Nejčastěji se k dochucování pokrmů používá chilli, koriandr, bazalka, kari, šalotka, česnek, badyán či kurkuma. Thajské dezerty jsou velmi sladké, ale výborné, sladké palačinky –s čokoládou a tropickým ovocem, ovocné koktejly.

Thajsko - zájezdy se slevou

Rozhodněte se rychle. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Thajsko Dovolená 2024 - Thajsko Dovolená 2024 - Thajsko Dovolená 2024 - Thajsko Dovolená 2024 - Thajsko Dovolená 2024 - Thajsko Dovolená 2024 - Thajsko Dovolená 2024 - Thajsko