Kompletní nabídka Mexiko * Mexiko poznávací zájezdy

Kompletní nabídka letovisek Akumal * Cancún * Mexico City * ostrov Cozumel * Playa del Carmen * Riviera Maya * Tulum

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Mexiko - německé cestovní kanceláře

Mexická riviéra - německé CK

Mexiko – země s bohatou indiánskou kulturou i koloniální minulostí. Je spojovacím článkem mezi Severní a Jižní Amerikou. Život indiánských obyvatel Mexika v předkolumbovském období byl prostoupen uctíváním obrovského panteonu bohů. Na jejich počest se budovaly rozsáhlé stavby a kultovní centra.

Mexiko - dovolená

Mexiko je velká země s monumentálními památkami mayské a aztécké kultury. Obdivovat můžete pradávné indiánské kultury Mayů, Olméků a Aztéků v podobě pyramid, chrámů, paláců a obřadních staveb. K nejznámějšímu turistickému letovisku patří Cancún, jenž býval původně malým ostrůvkem při pobřeží. Dnes je turistickým snem, který leží na východě Yucatánského poloostrova.

Mexiko - dovolená s dětmi

Příjemné a teplé klima po celý rok, karibská oblast – záruka nádherných písčitých pláží a azurově modré vody. Potápění, šnorchlování, surfování, jeskyňářství, fotbal. Je možné shlédnout i býčí, či kohoutí zápasy, nebo mexická rodea. Mimořádná bohatost na umělecké a kulturní památky. Lze využít nabídky fakultativních výletů.

Mexiko - ubytování a strava

V Mexiku jsou zastoupeny téměř všechny formy ubytovacích zařízení. Máte z čeho vybírat. A strava? Mexická kuchyně je velmi pestrá, aromatická, pikantní. Maso hovězí, kuřecí, krůtí, vepřové, králičí, jelení, ryby, hojně zeleniny a ovoce. K mexickým specialitám patří pokrmy z leguána a pásovce, housenky Guzanos a luční koníci. Horká čokoláda s medem, vanilkou a pálivým chilli, káva. Margarita aTequila se pije se solí a citrónovou šťávou.

Mexiko - zájezdy se slevou

Rozhodněte se rychle. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Mexiko Dovolená 2024 - Mexiko Dovolená 2024 - Mexiko Dovolená 2024 - Mexiko Dovolená 2024 - Mexiko Dovolená 2024 - Mexiko Dovolená 2024 - Mexiko Dovolená 2024 - Mexiko