Kompletní nabídka Kuba * Kuba poznávací zájezdy

Kompletní nabídka letovisek Cayo Coco Cayo Ensenachos Cayo Guillermo Cayo Largo Cayo Santa Maria Guardalavaca Havana Santiago de Cuba Varadero

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Kuba - německé cestovní kanceláře

Cayo Coco - německé CK * Havanna / Varadero / Mayabeque / Artemisa / P. del Rio - německé CK

Holguin / S. de Cuba / Granma / Las Tunas / Guantanamo - německé CK

Isla de la Juventud / Cayo Largo del Sur - německé CK

Santa Clara / Cienfuegos / S. Spiritus / Camagüey - německé CK

Země s bohatou a pohnutou historií, země krásných žen, země, kde se nacházejí ty nejkrásnější pláže a letoviska, kde se kouří ty nejlepší doutníky, to je Kuba. Nejvyšším bodem tohoto státu je hora Pico Turquino se svou výškou 1974 metrů nad mořem. Nejoblíbenější destinace Havana, Varadero, Cayo Coco, Cayo Largo, Guillermo, Cayo Santa Maria.

Kuba - dovolená

Pokud se rozhodnete pro Kubu, nenechte si určitě ujít hlavní město Havana. Je to město, kde je stále co objevovat, ať už se rozhodnete pro kulturní památky jako Capitol nebo Museo de la Revolucion. Dalším rájem, tentokrát pro potápěče, je ostrov Cayo Coco. Leží ve střední části Kuby. Užijte si dovolenou na Kubě, na ostrově, který se houpe v rytmu salsy a bachaty. Na bělostných plážích si můžete dát proslavený kubánský doutník, skleničku bílého Havana rumu a jen tak si vychutnávat tu nezapomenutelnou atmosféru.

Kuba - dovolená s dětmi

Pokud jste raději nad vodou než pod vodou, pak si pronějměte loď nebo se trajektem plavte poznávat místní malebné ostrůvky. Absolvovat můžete také některý z nabízených vodních sportů. Můžete si i zatančit na některém z festivalů (Percuba, Carneval de La Habana). Jednotlivá letoviska nabízí fakultativní výlety. Doporučujeme si některý vybrat.

Kuba - ubytování a strava

Své si tady najdou ti, kterým stačí jednoduché, ale účelné ubytování v hotelech se dvěma nebo třemi hvězdičkami, jsou tu ale i desítky hotelů, které se mohou pochlubit čtyřmi i pěti hvězdami, nebo luxusní hotely. Na Kubě jsou dokonce i resorty na privátních ostrůvcích, resorty pro dospělé, na ostrůvku Cayo Coco se nabízí bydlení v bungalovech nad vodní hladinou a v lokalitě Playa del Este si dokonce můžete pronajmout vilu. Strava – hovězí, vepřové maso, kuřecí, rýže, sladké brambory, hodně sladké moučníky, džusy z čerstvého ovoce, koktejly, které se často připravují z kubánského rumu – daikiri, mojito, silná káva.

Kuba - zájezdy se slevou

Rozhodněte se rychle. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Kuba Dovolená 2024 - Kuba Dovolená 2024 - Kuba Dovolená 2024 - Kuba Dovolená 2024 - Kuba Dovolená 2024 - Kuba Dovolená 2024 - Kuba Dovolená 2024 - Kuba