Kompletní nabídka Kapverdy

Kompletní nabídka ostrovů Boa Vista * Sal

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Kapverdy - německé cestovní kanceláře

Boa Vista - německé CK * Sal - německé CK

Kapverdy - ostrov Zeleného mysu. Kapverdy se skládají z 10 ostrovů a 5 menších ostrůvků.Všechny ostrovy jsou vulkanické, ale pouze na ostrově Fogo je stále aktivní vulkán Pico de Fogo, vysoký 2975 metrů. Je zároveň nejvyšším bodem souostroví. Poslední erupce byla v roce 1995. Povrch ostrovů tvoří především kamenité pouště, provazce ztuhlé lávy, pyroklastická suť nebo tmavý prach. Dnešní obyvatelé jsou potomky otroků. Kapverdská kultura je směsí evropských a afrických kořenů. Její literatura je jedna z bohatších v Africe.

Kapverdy - dovolená

Díky své poloze v Atlantiku jsou ostrovy poměrně větrné, ale vlhkost vzduchu není vysoká, dešťové srážky se odlišují na jednotlivých ostrovech. Denní teploty se pohybují celoročně od 25-30°C. Až Vás přestane bavit koupání a slunění, zasportujte si.

Kapverdy - dovolená s dětmi

Ostrovy jsou vhodné pro pěší turistiku. Jedny z nejoblíbenějších ostrovů pro turistiku jsou Santo Antao, Sao Nicolau, Santiago a Brava. Dále je možnost šnorchlování, potápění, plachtění, windsurfing, jízda na horském kole či na koni, nebo si pronajmout člun a odjet s ním dále od břehu.

Kapverdy - ubytování a strava

Ubytování - hotely, penziony, bungalovy, hostely, apartmány, v soukromí. Co se kychyně na Kapverdských ostrovech týče, velice záleží na tom, o jaký ostrov se jedná. Pokud jde o ostrov Sal, vedou ryby, mušle, chobotnice, sépie, kalamáry, percebes, krakas a jiné mořské potvory, které u nás nikdy nikdo neviděl. Na ostatních ostrovech je to také maso z moře, dále hovězí, vepřové, sladké zákusky. Tvrdší alkohol, grogue, pivo a místní víno, které je velmi kvalitní.

Kapverdy - zájezdy se slevou

Rozhodujte se rychle, šetřete peníze, čas a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny. Výhodný je okruh po všech ostrovech.

Dovolená 2024 - Kapverdy Dovolená 2024 - Kapverdy Dovolená 2024 - Kapverdy Dovolená 2024 - Kapverdy Dovolená 2024 - Kapverdy Dovolená 2024 - Kapverdy Dovolená 2024 - Kapverdy Dovolená 2024 - Kapverdy