Kompletní nabídka Francie * Francie poznávací

Alasasko * Aquitaine * Auvergne * Bretaň * Francouzská riviéra * Normandie - Basse * Normandie - Haute * Korsika

Languedoc-Roussillon * Lví zátoka * Paříž * Pikardie * Azurové pobřeží * ostrov Rodrigues * Údolí Loiry

Francouské Alpy - lyžování * Isola 2000 * La Forêt Blanche * Les Orres * Montgenevre * Orciéres 1850 * Puy Saint Vincent * Risoul / Vars * Serre Chevalier * Super Dévoluy

Savojské Alpy * Grand Massif / Flaine * Chamrousse * Tigne - L'Espace Killy / Val d'Isère * Les 2 Alpes * Les Grandes Rousses * Les Sybelles * Tři údolí * Les Menuires * Val Thorens * Paradiski * Portes du Soleil * Valloire - Valmeinier * Valmorel

Německé cestovní kanceláře

Francie - německé cestovní kanceláře

Disneyland - německé CK * Francouzská Riviéra - německé CK * Francouzské Alpy - německé CK

Korsika - německé CK * Paříž - německé CK

Je ohraničená třemi moři a dvěma horskými pásmy. Nížiny, řeky, strmá pohoří a zasněžené vrcholy, dlouhé písečné pláže, strmě se vypínající skály a skryté zálivy. Na severu a západě je krajina rovinatá s mírným vlněním, na zbytku území převážně pahorkatá a hornatá. Ve francouzských Alpách se nachází nejvyšší bod západní Evropy Mont Blanc 4 810 m n.m. Nejvýznamnější stopy v dějinách Francie zanechaly vlivy Galů, Římanů a Franků. Mnohotvárná je také kultura a dějiny Francie. Francie hrála po celá staletí velmi důležitou roli jako kulturní centrum celé Evropy v čele s Paříží. Mnoho architektonických stylů západní civilizace vzniklo ve Francii.

Francie - dovolená

Evropská velmoc, jedna z nejnavštěvovanějších zemí na světě. Těžko říci, kdy je ve Francii nejlepší dovolená. V létě je to povalování u moře, nebo při toulkách vodní turistikou, v některém městě, které chcete poznat, nebo v zimě v Alpách na lyžařských svazích.

Francie - dovolená s dětmi

Dovolená v zimě, nebo v létě. Vždy vydařená a nezapomenutelná. Výborné jsou poznávací zájezdy, kdy uvidíte ještě mnohem více, než byste stihli při ubytování v jednom místě, po př. s výlety. Vřele doporučujeme.

Francie - ubytování a strava

Výborné ubytování, apartmány, residence, velké hotelové komplexy, chaty, chalupy, vždy dobře vybavené. Země vytříbeného vkusu, lahodného vína a výborné kuchyně. Zvěřina, šunka, jehněčí, telecí, mořské potvůrky, holuby, husy, sýry, zelenina, šampáňo. Těžko je všechno vyjmenovat.

Francie - zájezdy se slevou

Slev se nabízí hned několik. Fürst a Last minut, slevy pro novomanžele, seniory, skupiny, děti. Nerozmýšlejte se dlouho a navštivte nás. Velmi ochotně a rádi pro Vás vyhledáme dovolenou dle vašich představ s tou nejvýhodnější slevou pro Vás.

Dovolená 2024 - Francie Dovolená 2024 - Francie Dovolená 2024 - Francie Dovolená 2024 - Francie Dovolená 2024 - Francie Dovolená 2024 - Francie Dovolená 2024 - Francie Dovolená 2024 - Francie