Kompletní nabídka Turecko * Turecko poznávací

Letoviska - Egejská riviéra

Bodrum * Turgutreis * Didim * Fethiye * Calis * Icmeler * Izmir * Kusadasi * Marmaris * Oludeniz

Istanbul

Letoviska - Turecká riviéra

Letoviska ve destinaci Alanya

Avsallar * Incekum * Kleopatřina pláž * Konakli * Mahmutlar * Oba * Okurcalar

Letoviska - Antalya

Konyaalti * Kundu * Lara

Belek

Letoviska - Kemer

Beldibi * Goynuk * Kiris * Tekirova

Manavgat

Letoviska - Side

Colakli * Kizilagac * Kizilot * Kumkoy * Sorgun * Titreyengol

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Hotely s aquaparkem * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Turecko - německé cestovní kanceláře

Antalya & Belek - německé CK * Ayvalik, Cesme & Izmir - německé CK * Bodrum - německé CK

Dalyan - Dalaman - Fethiye - Ölüdeniz - Kas - německé CK * Istanbul - německé CK * Kemer & Beldibi - německé CK

Kusadasi & Didyma - německé CK * Marmaris & Icmeler - německé CK

Severní Kypr - německé CK * Side & Alanya - německé CK

Dělí se na evropskou a asijskou část. Turecko je mostem mezi křesťanstvím a islámem, historií a současností. Turecko je brána Orientu. Celá tato oblast tureckého středomořského pobřeží je pověstná svými dlouhými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Turistický ruch je zde snad nejrozvinutější z celého Turecka.

Turecko - dovolená

Neměli byste zapomenout na historické památky, kterých zde antika zanechala dost. Například největší trhy s otroky se konaly v dnešním Side. Nejzachovalejší antický amfiteátr najdete v Aspendosu. Tím nejzajímavějším antickým městem středomořské oblasti tureckého pobřeží je Perge.

Turecko - dovolená s dětmi

Množství památek nám také napoví, že se zde určitě nudit nebudete. Moderně vybavená turistická centra nabízí spoustu lákadel, kde si sportovně založení turisté opravdu užijí. Možnost výletů - Pamukale, Kappadokie-krajina krásných koní, muzeum v Mevlaně, historické Side, archeologické naleziště Perge, nebo amfiteátr v Aspendu, Zelený kaňon, nebo delfíní show. Dobrodružné povahy se mohou vypravit do hor a prozkoumat pohoří Taurus.

Turecko - ubytování a strava

Hotelové resorty, apartmány, rekreační domy, kempy, bungalovy. Záleží na Vašem výběru a požadavcích.Většinou podává mezinárodní strava. Chleba, rýže, množství zeleniny, opečené maso, pokrmy z mletého masa, saláty, zmrzlina, jogurty, sýry, dorty, čaj, káva, alkohol všeho druhu.

Turecko - zájezdy se slevou

Rozhodněte se rychle a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou dle vašeho přání s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Turecko Dovolená 2024 - Turecko Dovolená 2024 - Turecko Dovolená 2024 - Turecko Dovolená 2024 - Turecko Dovolená 2024 - Turecko Dovolená 2024 - Turecko Dovolená 2024 - Turecko