Kompletní nabídka Bulharsko * Bulharsko poznávací zájezdy

Kompletní nabídka Bulharsko - Jižní pobřeží

Achtopol * Carevo * Černomorec * Djuni * Elenite * Kiten * Lozenec * Nesebar

Obzor * Pomorie * Primorsko * Ravda * Slunečné pobřeží * Sozopol * Sveti Vlas

Kompletní nabídka Bulharsko - Severní pobřeží

Albena * Balčik * Kranevo * Sv. Konstantin a Elena * Zlaté písky

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Hotely s aquaparkem * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé CK

Albena a okolí - německé CK * Jižní pobřeží - německé CK * Severní pobřeží - německé CK

Velká část povrchu země je hornatá. Jihozápad vyplňuje mohutný horský masiv s pohořím Rila, Pirin a Rodopy. Nejvyšší horou je 2925m vysoká Musala v pohoří Rila. Panuje zde mírné středomořské klima a je zárukou krásného letního počasí.

Bulharsko - dovolená

Dovolená nemusí být pouhé opalování a koupání. Místní letoviska uspokojí každého cestovatele. Aktivní turisté mohou využít nabídky fakultativních výletů jednotlivých letovisek. Je jich spousta a je jeden hezčí a zajímavější než druhý.

Bulharsko - dovolená s dětmi

Děti zde objeví dětské bazény, skluzavky, dětská hřiště. I pro dospělé je zde dostatek sportovních aktivit. V rámci výletu je pro malé i velké na př. delfinárium, pirátská loď, katamarán, jeep safari. Využijte společnosti svých dětí, budete mít na co vzpomínat.

Bulharsko - ubytování a strava

Ubytování se nabízí ve velkých hotelových komplexech, menších rodinných hotelech, studiích, vilách, apartmánech, bungalovech, vždy s dobrým vybavením a obsluhou. Bulharská kuchyně nabízí jídla mezinárodní kuchyně, obohacená o prvky kuchyně bulharské. Masa vepřová, kuřecí, jehněčí, mleté, ryby. Sýry a saláty, zmrzlina. Na zapití, minerálky, džusy, pivo, káva, výborné víno, rakije.

Bulharsko - zájezdy se slevou

Rozhodujte se rychle, šetřete peníze a čas a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Bulharsko Dovolená 2024 - Bulharsko Dovolená 2024 - Bulharsko Dovolená 2024 - Bulharsko Dovolená 2024 - Bulharsko Dovolená 2024 - Bulharsko Dovolená 2024 - Bulharsko Dovolená 2024 - Bulharsko