Kompletní nabídka Mauricius

Kompletní nabídka letovisek Balaclava * Beau Champ * Bel Ombre * Belle Mare * Flic en Flac * Grand Baie * Grand Gaube * La Preneuse * Le Morne * Mahebourg * Pointe aux Canonniers * Pointe d'Esny * Pointe aux Piments Poste Lafayette * Rodrigues * Tamarin * Trou aux Biches * Trou d´eau Douce

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Mauricius - německé cestovní kanceláře

Maurícius byl znám již Arabům v 10. století, Evropany byl objeven až roku 1505 portugalským mořeplavcem Pedrem Mascarenhasem. Vnitrozemí tropického ostrova je hornaté s vyhaslými sopečnými krátery. Pobřeží je téměř kompletně obklopeno korálovým útesem.

Mauricius - dovolená

Nejkrásnější písčité pláže a přírodní atrakce jsou v jihiozápadní části ostrova. Během své dovolené můžete podniknout i výlety. Navštivte hlavní město Port Louis, pevnost Fort Adelaide, horu Singal Hill, krokodýlí park. Vypůjčete si auto nebo džíp a poznejte vnitrozemí ostrova.

Mauricius - dovolená s dětmi

Zdejší hotely nabízí širokou škálu aktivit – vodní sporty, vodní lyžování, tenis, jízdu na katamaránu kolem ostrova, rybolov, potápění, šnorchlování u korálového útesu, výlet lodí s proskleným dnem, golf. Zažijte dobrodružné výpravy do hor, poznejte několik cizích kultur a náboženství.

Mauricius - ubytování a strava

Elegantní příjemné, stylové hotely s dobrým vybavením. Kuchyně – mísí se kreolská, francouzská, anglická, indická, čínská, africká. Velký důraz se samozřejmě klade na plody moře, ryby a množství chutného ovoce, které přijde vhod v každou denní dobu. Ve většině pokrmů pocítíte chuť česneku, chili papriček, zázvoru, šafránu, skořice, kardamonu, hřebíčku a curry. Různé druhy dobrých moučníků a na konec to nejlepší - rumové koktejly a nejlepší rum na světě.

Mauricius - zájezdy se slevou

Rozhodujte se rychle, šetřete peníze, čas a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Mauricius Dovolená 2024 - Mauricius Dovolená 2024 - Mauricius Dovolená 2024 - Mauricius Dovolená 2024 - Mauricius Dovolená 2024 - Mauricius Dovolená 2024 - Mauricius Dovolená 2024 - Mauricius