Kompletní nabídka Egypt * Egypt poznávací * Plavby po Nilu

Hurghada

El Gouna * Makadi * Safaga * Soma Bay

Marsa Alam

El Quseir

Marsa Matrouh

Sharm El Sheikh

Dahab * Naama bay * Nabq Bay * Ras Om El Sid * Shark´s Bay

Taba

Nuweiba * Taba Heights

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Hotely s aquaparkem * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Egypt - německé cestovní kanceláře

Hurghada & Safaga - německé CK * Marsa Alam & Quseir - německé CK

Sharm el-Sheikh - Nuweiba - Taba - německé CK

Egypt – země faraonů, životadárné řeky Nil, pyramid, korálových útesů. Mezi největší a nejnavštěvovanější místa patří pyramidy v Gíze, chrámový komplex v Karnaku, Luxorský chrám, Údolí králů a královen, chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy.

Egypt - dovolená

Dovolená v Egyptě nabízí spoustu skvělých zážitků, poznání tajemství, záhad a slávy starověkých památek. Nabízí skvělé písečné pláže, nádherné koupání.

Egypt - dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi, to je mimo koupání a opalování sportovní vyžití malých i velkých. Vodní sporty, šnorchlování, potápění, jízda v poušti na velbloudech, čtyřkolkách. Chcete spatřit historické a architektonické skvosty? Pyramidy, chrámy - poznat historii? V rámci dovolené využijte nabídky fakultativních výletů.

Egypt - ubytování a strava

Hotely v Egyptě jsou vyhlášené velmi dobrým servisem, od nejdražších až po ty levnější, menší hotely, v rušnější či klidnější části letovisek, apartmánech, studiích i kempech. Kuchyně – kuřata, kachny, husy, ryby, jehněčí, zelenina, sladké zákusky. Na zapití čaj, káva, pivo, víno.

Egypt - zájezdy se slevou

Slev je mnoho. First minut, last minut, slevy pro děti, pro důchodce, pro skupiny, pro novomanžele. Neváhejte a navštivte nás. Rádi a ochotně pro Vás vyhledáme pro Vás ten nejvýhodnější zájezd.

Dovolená 2024 - Egypt Dovolená 2024 - Egypt Dovolená 2024 - Egypt Dovolená 2024 - Egypt Dovolená 2024 - Egypt Dovolená 2024 - Egypt Dovolená 2024 - Egypt Dovolená 2024 - Egypt