Kompletní nabídka Isla Margarita

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Nejen ideální místo báječného odpočinku v prostředí karibského ráje, ale také brána k dalším kouzlům Venezuely, do delty Orinoka, na pláně Canaimy s impozantními stolovými horami „tepuis“ a mohutnými vodopády, z nichž úchvatný, nejvyšší na světě Andělský vodopád - Salto Angel padá z výšky takřka jednoho kilometru. Ve Venezuele najdeme i největší jezero v Jižní Americe.

Isla Margarita - dovolená

Isla Margarita nabízí ideální možnost odpočinkové dovolené a seznámení s neopakovatelnou tropickou přírodou Karibiku a Latinské Ameriky. Na Ostrov Margarita se dá jezdit celoročně díky jeho poloze v Malých Antilách, které většinou unikají tropickým monzunovým dešťům. Isla Margarita nabízí i možnost šnorchlování a potápění.

Isla Margarita - dovolená s dětmi

Je bránou do Venezuely, která od ní leží asi jen 50 kilometrů. Nabízí neodolatelné kouzlo písčitých pláží a tyrkysového karibského moře. K nejčastějším výletům, které je možné z ostrova absolvovat, je výprava k mohutnému Andělskému vodopádu ve Venezuele - Salto Angel, který padá z výšky téměř jednoho kilometru.

Isla Margarita - ubytování a strava

Atraktivní, luxusní i jednoduché menší hotely, vždy s dobrým vybavením a službami. A zdejší kuchyně? Zde se setkáte především se světovou kuchyní, dále pak s různými pokrmy z ryb a plodů moře a typickými venezuelskými. Ty se skládají převážně z masa, kukuřice a cukru. Čerstvě vylovené ryby jsou velmi chutné. Mezi speciality se řadí chobotnice, krevety, ústřice a mušle, ovoce jako citrusové plody, mango, banány, ananasy atd. Oblíbené je místní pivo Solera nebo Ice Polar, které skvěle osvěží a má nižší obsah alkoholu. Ochutnejte nápoj merengada (z ovocné šťávy, zmrzliny, mléka a cukru). Proslulým nápojem je Cuba Libre, kde přísady tvoří Coca - Cola a kubánský rum. Nesmí chybět ani koktejl Piňa Colada, připravený a ananasového džusu, bílého rumu a kokosového sirupu. Po večeři se doporučuje destilát Sambuka – obsahuje kávová zrna a připomíná chuť lékořice - zklidňuje trávení a ulevuje od pocitu plnosti.

Isla Margarita - zájezdy se slevou

Rozhodněte se rychle. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Isla Margarita Dovolená 2024 - Isla Margarita Dovolená 2024 - Isla Margarita Dovolená 2024 - Isla Margarita Dovolená 2024 - Isla Margarita Dovolená 2024 - Isla Margarita Dovolená 2024 - Isla Margarita Dovolená 2024 - Isla Margarita