Kompletní nabídka Maroko * Maroko poznávací zájezdy

Kompletní nabídka letovisek Agadir * Marakéš * Saidia

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Hotely s aquaparkem * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Maroko - německé cestovní kanceláře

Atlantic Coast: Agadir / Safi / Tiznit - německé CK * Marrakech - německé CK

Tanger & Pobřeží Středozemního moře - německé CK

Je jedním z mála míst, které si uchovávají nezaměnitelný půvab pouštní země, propletené arabskými vlivy, islámem a evropskou kulturou. Jsou zde starobylá královská města, nejstarší univerzita na světě a čtyři horská pásma se zasněženými vrcholky Vysokého Atlasu. Hlavním městem je Rabat, přičemž ale nejvýznamnější a největším je Casablanca. Maroko leží v mírném subtropickém pásmu, jeho jižní část se vyznačuje klimatem pouštním.

Maroko - dovolená

Nezůstávejte jen v hotelu a na pláži, ale využijte i nabídky výletů. Určitě by bylo zajímavější si půjčit auto a projet se po vlastní ose. Doporučujeme výlet do pohoří Atlas - to je zážitek, celodenní výlet do Marrakéše i okruh Agadirem stojí za to.

Maroko - dovolená s dětmi

Koupání, návštěva historických památek, procházky, bohatá nabídka fakultativních výletů. To vše můžete absolvovat se svými dětmi.

Maroko - ubytování a strava

Záleží jen a jen na Vás, jaké máte nároky. Ubytování můžete mít ve velkém komplexu hotelů, nebo v menšín útulném hotelu, event. ve vile. Zdejší kuchyně se skládá z tradičních jídel vzdálených zemí okořeněných přísadami domácího původu a je založena na dokonalé harmonii sladkých a pikantních chutí. Na zapití sladké limonády a výborné víno.

Maroko - zájezdy se slevou

Rozhodněte se rychle. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Maroko Dovolená 2024 - Maroko Dovolená 2024 - Maroko Dovolená 2024 - Maroko Dovolená 2024 - Maroko Dovolená 2024 - Maroko Dovolená 2024 - Maroko Dovolená 2024 - Maroko