Kompletní nabídka Maledivy

Kompletní nabídka letovisek Addu Atol * Ari Atol * Baa Atol * Jižní Ari Atol * Jižní Malé Atol * Kaafu Atol, Lhaviyani Atol * Meemu Atol * Raa Atol * Severní Ari Atol * Severní Male Atol

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Maledivy - německé cestovní kanceláře

Maledivy se dají charakterizovat jako ráj na zemi, tvořený tisíce korálovými ostrůvky, z nichž je jen 200 obydleno. Ostrovy jsou atoly – korálové útesy obklopující vrcholky pásma podmořských sopek. Historické památky, starobylé domy, výškové budovy a spleť úzkých dlouhých uliček jsou soustředěny v hlavním městě Malé. K nejvýznamnějším historickým památkám města a architektonicky nejcennější mešitu světa patří mešita Hukuru Minskiy pocházející ze 17. století. K dalším architektonickým velkodílům patří palác Mulee-aage, bývalé sídlo sultána Mohameda Shamsuddeena III.

Maledivy - dovolená

Dovolená na Maledivách je ideálním cílem pro potápěče, šnorchlisty i pouhé obdivovatele podmořského života. K vidění jsou menší druhy rejnoků, želv i chobotnic. Vzdáleněji od břehu se vyskytují menší druhy žraloků, murény, manty, želvy, podmořské jeskyně či staré vraky lodí jsou domovem větších druhů ryb.

Maledivy - dovolená s dětmi

Všechny turistické ostrovy disponují bohatou nabídkou služeb sportovního vyžití. Jízda na katamaránu, windsurfing, vodní skútry, fotbal, tenis, posilovny, šnorchlování.Výjimkou není ani přítomnost plně vybavených potápěčských škol, které se nachází téměř na každém ostrově. Každý hotelový resort pořádá své vlastní výlety. Je dobré některý si vybrat.

Maledivy - ubytování a strava

Luxusní ubytování, romantické hotely, luxusní vodní vily, apartmány, zahradní či nadvodní bungalovy. Kuchyně na Maledivách nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly historicky s Maledivami co do činění. Hotelové restaurace nabízí širokou škálu, jak tradičních pokrmů tak mezinárodních k uspokojení strávníků z celého světa. Snad největší stopu zde zanechala kuchyně indická resp. cejlonská. Pivo, různá vína, koktejly.

Maledivy - zájezdy se slevou

Rozhodujte se rychle, šetřete peníze, čas a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

Dovolená 2024 - Maledivy Dovolená 2024 - Maledivy Dovolená 2024 - Maledivy Dovolená 2024 - Maledivy Dovolená 2024 - Maledivy Dovolená 2024 - Maledivy Dovolená 2024 - Maledivy Dovolená 2024 - Maledivy