Kompletní nabídka Černá Hora * Černá Hora poznávací

Barská riviéra

Bar * Čanj * Sutomore

Budvanská riviéra

Bečiči * Budva * Petrovac * Sveti Stefan

Tivatská riviéra

Herceg Novi * Kotor * Tivat

Ulcinjská riviéra

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Hotely s aquaparkem * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Černá Hora - německé cestovní kanceláře

Černá Hora je nejmladší evropský stát a patří mezi nejméně zalidněné státy.Vznikla v r.2006 poté, co si samostatnost odhlasovali její občané v referendu. Hlavním městem Černé Hory je Podgorica. Území Černé hory je velmi hornaté. Nejvyšší vrcholky přesahují nadmořsou výšku 2500 m. Celá země patří k seismicky aktivním místům a častými otřesy půdy.

Černá Hora - dovolená

Zajímavých míst je zde hodně. Na př. Skadarské jezero, Plavské jezero, Budva, Boka Kotorská a další. Rozmyslete si, co o dovolené chcete podnikat. Turistiku, horskou turistiku, cyklistiku, vidět kaňony, přírodu, nebo být u moře, opalovat se a plavat?

Černá Hora - dovolená s dětmi

Jiná je dovolená s malými dětmi, jiná s většími nebo velkými. S malými dětmi je dobré být na pláži, koupat se, stavět z písku hrady apod. Nebo využít trampolínu, houpačku nebo skluzavku.S těmi většími a velkými už můžete vyrazit sem tam na nějaký výlet za zajímavými místy. Rozhodně se nudit nebudete a využijte každou možnou chvilku strávenou s dětmi.

Černá Hora - ubytování a strava

Většina penzionů, vilek, hotelů a bungalovů je blízko moře. Ubytováni však můžete být i v srdci hor. Záleží na Vás, čemu dáte přednost. Co se týče kuchyně – černohorská kuchyně se dělí na přímořskou a kontinentální, v okrajových oblastech je ovlivněna kuchyní sousedů. Na př. Pršut- sušená šunka, čevapi – něco jako čevapčiči, ražniči, hustší polévky, saláty a nakonec, turecká káva, minerálky a Rakije – velmi silná balkánská pálenka.

Černá Hora - zájezdy se slevou

Pojedete svoji dovolenou strávit do Černé Hory? Navštivte nás, nebo nás zavolejte, velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a zároveň vyhledáme tu nejvýhodnější slevu. Pro novomanžele, důchodce, děti.

Dovolená 2024 - Černá Hora Dovolená 2024 - Černá Hora Dovolená 2024 - Černá Hora Dovolená 2024 - Černá Hora Dovolená 2024 - Černá Hora Dovolená 2024 - Černá Hora Dovolená 2024 - Černá Hora Dovolená 2024 - Černá Hora