Kompletní nabídka Keňa, Keňa poznávací zájezdy - safari

Jížní pobřeží * Mombasa * Severní pobřeží

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Keňa - německé cestovní kanceláře

Jižní pobřeží - německé CK * Nairobi a vnitrozemí - německé CK * Severní pobřeží - německé CK

Keňa, jedna z nejvyspělejších zemí východní Afriky, protnutá samotným rovníkem, patří k turisticky nejatraktivnějším a nejvyhledávanějším zemím "černého" kontinentu, který oplývá nekonečnými savanami, mořem tyrkysové barvy, písečnými plážemi, bujnou tropickou vegetací, ale i sněhem pokrytými vrcholky původem vulkanického masivu Kilimandžáro. U pobřeží a na západě se nachází husté tropické pralesy. Na východě od jezera Turkana jsou pouště jsou nebo polopouště.

Keňa - dovolená

Další přírodní krásy skrývá Keňa pod mořskou hladinou. U jejího pobřeží se táhne dlouhý korálový útes, který sem přitahuje potápěče. Podobně jako sousední Tanzánie je i Keňa zárukou nevšedních zážitků během odpočinkové i aktivní dovolené. Západní část země patří horám, prochází tudy Vychodoafrický rift. Právě zde se Afrika jednou rozpadne a vznikne nový oceán.

Keňa - dovolená s dětmi

Dáme Vám typ. Dalším významným městem je Nakuru. Město má železniční spojení s metropolí země Nairobi a je významnou turistickou destinací, v jejíž blízkosti najdeme řadu turisticky zajímavých unikátů (například sopka Menengai a archeologické naleziště Hyrax Hil. Samozřejmě se s dětmi koupejte, hrajte, ale hlavně si povídejte co jste již zažili a co je před Vámi.

Keňa - ubytování a strava

V Keni nabízíme různé typy ubytování, hotelové komplexy v duchu tradiční architektury, moderní městské hotely i jednodušší hotely. Během safari se dá také kempovat. Lodge jsou buď stanové - velké stany s příslušenstvím nebo pevné budovy, nebo jednotlivá bungala. Gastronomie je v Keni rozmanitá. Převládají masová jídla, většinou ze skopového nebo hovězího, u pobřeží ryby a plody moře. Jako přílohy jsou nejčastější kukuřice, rýže, brambory a případně banány. Jako dezert je servírováno exotické tropické ovoce. Místní pivo pombe je vyráběné z prosa, banánu, cukru a bylin. V některých restauracích, otevřených většinou po celý den, lze ochutnat i nevšední masa jako žirafu, pštrosa, antilopu či krokodýly.

Keňa - zájezdy se slevou

Rozhodli jste se strávit dovolenou v Keni. Dobrá volba – určitě se sem budete chtít vrátit. Neotálejte a navštivte nás.Zajistíme Vám ubytování v místě, které jste si vybrali a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu pro novomanžele, mladé páry, rodiče s dětmi, skupiny, seniory atd...Také First a Last minut.

Dovolená 2024 - Keňa Dovolená 2024 - Keňa Dovolená 2024 - Keňa Dovolená 2024 - Keňa Dovolená 2024 - Keňa Dovolená 2024 - Keňa Dovolená 2024 - Keňa Dovolená 2024 - Keňa